Aquarion

Dzień w dzień pij czystą, ustabilizowaną, jonizowaną wodę!

W wypadku zakupu urządzenia w dystrybucji wysyłkowej firma realizuje wysyłke kurierem tylko po uiszczeniu przedpłaty, w zgodzie z zaleceniami spółki kurierskiej DHL.

AQUARION to specjalne urządzenie do odtruwania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę. Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość, bądź także alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym posiada korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować tylko zewnętrznie.

Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która odgrywa podstawową rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego również woda jest nie tylko ważną substancją, ale także istotnym elementem szalenie delikatnej harmonii wodno-elektrolitowej organizmu. Pełni również szereg innych procedur: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe suplementy przemiany materii, spełnia bardzo ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze bardzo ważne narządy , a dodatkowo normalizuje w komórkach poziom elektronów i protonów.
Urządzenie AQUARION Calivita tworzy wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy.
W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, stosując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną niebagatelnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową harmonię kwasowo-zasadową.

Filtr do wody Aquarion – zalety:
– Ze starannosią oczyszcza wodę: ma zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia , a dodatkowo drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor. Przepuszcza z kolei niezbędne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas. Oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr ma także turmalin, który w bez chemii sposób oprócz tego jonizuje wodę.

Wielostopniowa jonizacja wody (w trakcie elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać zarówno wodę alkaliczną, jak również kwaśną o 4 różnych zakresach poziomu pH.

* Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta efektywnie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie harmonii kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu poprzez pewne rodzaje pożywienia, leki, i tym podobne. Wpływa również pozytywnie na nasz organizm i wspiera go do funkcjonowania.

* Kwaśna woda jonizowana ma możliwość być stosowana wyłącznie zewnętrznie!, np. do pielęgnacji twarzy, detoksykacji skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni, a także do zleceń domowych (dezynfekujące działanie bez chemikaliów).

– Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał osydoredukcyjny).

– Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega przerobieniu, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster złożony z 12-18 molekuł. W trakcie procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.

– Urządzenie tworzy wodę nasyconą tlenem, która ma możliwość pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego, a wyjątkowo dla osób czynnych, wyczynowców oraz pracowników fizycznych.

Wyniki stosowania wody alkalicznej:
– niweluje zakwaszenie;
– wspomaga czynność nerek;
– aktywuje i równoważy bez chemii system ochronny organizmu;
– wspomaga funkcje trawienne;
– redukuje cellulit;
– właściwe jej połączenie z codzienną dietą może wspomóc proces odchudzania;
– dodaje energii;
– obniża zmęczenie;

Kwaśna woda jonizowana
jest znakomita dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne – z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, i tym podobne. Kwaśna woda jonizowana nie daje się do spożycia!

Rezultaty stosowania wody kwaśnej:
– oczyszcza i pielęgnuje skórę;
– czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych;

Urządzenie Aquarion:
– posiada przyszłościowy, estetyczny wygląd, z łatwością można go również zamontować na ścianie;
– jest zwyczajne w użyciu, obsłudze;
– posiada łatwo wymienialny filtr, którego etap zużycia można na bieżąco śledzić;
– jest przyjazne dla środowiska – idealnie czysta woda, zachowana higiena w kuchni, bez stosowania środków chemicznych;
– w komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.

Author: Waldemar Rzodkiewka