CaliVita – na pęcherz moczowy

Infekcje pęcherza moczowego mogą być w ogromnej liczbie przypadków powodem stanów zapalnych pochwy jak również odwrotnie.

Przewlekłe stany bakteryjne albo grzybicze u kobiety bardzo często pojawiają się w obu miejscach równocześnie. Profilaktycznie i przy współżyciu polecam krem IntiMoments, jak również dla Panów.

Można powiedzieć, ze choroba ta dokucza wielu Paniom i kuracje antybiotykami nie kilka przynoszą efektów, żeby nie powiedzieć ogólnie rzecz biorąc. Antybiotyki przeważnie prowadzą do rozwoju grzybicy i w późniejszym czasie jest ciężko z tego wybrnąć. Profilaktycznie i leczniczo powinno się stosować suplement AC-Zymes co najmniej na okres roku. Mężczyźni i kobiety, które maja zaparcia i rozwolnienia kuracja powinna trwać nawet dłużej.

Łakomczuchy, które jeszcze oprócz tego mają słabość do słodyczy, lub słodzą herbatę, kawę  po kilka łyżeczek mogą doprowadzić do bardzo poważnego spadku odporności. Jest wiele preparatów na rynku, ale muszę powiedzieć, ze ParaProtex jest czołowy. Sama miałam infekcje pęcherza moczowego poprzez 15 lat i mogę kategorycznie powiedzieć, że preparat ten spełni nadzieja wszystkich Pań i Panów niewątpliwie.

 

Author: Grzegorz Zalewski