Citrimax Chromium

Idealna masa ciała oraz świetna figura to jedne z oznak naszego zdrowia. Dietę sprzyjającą redukcji masy ciała można uzupełnić nowoczesnymi preparatami diety, których aktywne składniki przyczyniają się do sukcesu zmagań w odchudzaniu, a równocześnie pomagają nam chronić nasze zdrowie.

U persony będącej na diecie odchudzającej bardzo pomocne jest zmniejszenie apetytu. Do niedawna było to możliwe tylko z pomocą syntetycznych leków, które wpływały na układ nerwowy, jednak przeważnie dawały nieprzyjemne efekty uboczne, szkodliwe dla zdrowia. Na szczęście istnieje substancja, wspierająca w bez chemii sposób osoby, będące na diecie odchudzającej. Hydroksycytryniany (HC) z Garcinia cambogia, rośliny pochodzącej z południowych Indii , a ponadto Tajlandii, mają wpływ na masowe, istotne procesy zachodzące w naszym organizmie.

Oto one:

o Tłumią apetyt.

o Hamując proces lipogenezy, HC zapobiegają przekształcaniu węglowodanów w tłuszcz. W ten sposób mniej tłuszczu odkłada się w organizmie.

o Zwiększają magazyny glikogenu w wątrobie. Glikogen to substancja analogiczna do skrobi, która przekształca się w glukozę, zgodnie z zapotrzebowaniem organizmu.

o Przyjmowanie HC zwiększa tworzenie ciepła poprzez organizm podczas posiłku (termogenezę), czyli przyspiesza spalanie kalorii (w efekcie mniej kalorii gromadzi się w naszym ciele).

Chcesz złagodzić swoje łaknienie? Wypróbuj Citrimax Chromium

Korzystne działania HC można wzmocnić, przyjmując je łącznie z identycznie działającymi składnikami mineralnymi, np chromem. Chrom organiczny współpracując z hormonem trzustki – insuliną – bierze udział w metabolizmie węglowodanów, białek oraz tłuszczów. Jego biologicznie aktywna forma to pikolinian chromu, która jest perfekcyjnie wchłaniana i wykorzystywana poprzez organizm.

Author: Waldemar Rzodkiewka