Energy Memory

Aktywne składniki suplementu Energy & Memory wypełniają procesy zachodzące w organizmie. Są użyteczne w sytuacji długotrwałego wysiłku fizycznego lub umysłowego, jak i nadmiernego stresu. Dodają energii, odświeżają i ,stawiają na nogi” tak, by można było pokonać przeszkody w łatwy sposób!

Suplement Energizujący – Energy & memory!

Guarana
Kluczowym czynnikiem aktywnym guarany jest kofeina, która ma wpływ na procesy metaboliczne , a oprócz tego produkcję ciepła. Pomaga utrzymać adekwatny poziom czujności. U sportowców może zwiększyć sprawność, siłę mięśniową , a ponadto wytrzymałość.

Lecytyna, cholina

Substancje korzystne w prawidłowej aktywności układu nerwowego. Lecytyna korzystnie wpływa również na układ sercowo-naczyniowy. Cholina jest wymagana do przekazywania impulsów nerwowych.

Witamina E

Silny antyoksydant, pełniący bardzo istotną rolę w ochronie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych przed utlenianiem. Pobudza właściwe czynność komórek.

Witamina C
Ma właściwości antyoksydacyjne, jest konieczna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Uczestniczy w produkowaniu tkanki łącznej, co umożliwia zachować prawidłową strukturę skóry, dziąseł, kości oraz chrząstki.

Cynk

Bierze udział w poprawnym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Jest potrzebny do właściwego podziału komórek, rozwoju , a ponadto czynności narządów płciowych. Uczestniczy w utrzymaniu zdrowej struktury skóry.

Selen

Bardzo ważny w procesach metabolicznych organizmu. Wpływa na prawidłową funkcjonowanie układu immunologicznego, jak również tarczycy.

Magnez

Spełnia istotną rolę w zrównoważonym działaniu układu nerwowego, jak i mięśni. Potrzebny do aktywności niektórych enzymów , a oprócz tego utrzymania równowagi wapniowo potasowej organizmu.

UWAGA!
o O ile spożywasz inne suplementy zawierające kofeinę, zachowaj ostrożność przy stosowaniu tego preparatu!
o Suplementu nie należy stosować w trakcie ciąży albo karmienia piersią.
o W przypadku chorób układu krążenia przed zastosowaniem preparatu trzeba zasięgnąć porady lekarskiej!

Author: Waldemar Rzodkiewka