Lion Kids multiwitamina D

Nigdy nie jest za wcześnie, by rozpocząć bez chemii styl życia. Silne, bez chemii dziecko nie gorzej poradzi sobie w szkole, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Nie idźmy na kompromis, o ile w grę wchodzi zdrowie i postęp naszych dzieci! Dajmy im to, co super skuteczne! Nasze pociechy chętnie akceptują tabletki przeznaczone do ssania w kształcie zwierzątek. Oczywiście to ułatwi podawanie im tego suplementu i to w zabawny dla nich sposób.

Witaminy dla dzieci – Lionk Kids multiwitamina D!

Witaminy to potrzebne do życia związki organiczne. Organizm czerpie je z żywności, ponieważ sam nie jest w stanie (z małymi wyjątkami) ich wytwarzać. Dzieci, wyjątkowo w okresie szybkiego rozwoju fizyczno-umysłowego, potrzebują odpowiednio zbilansowanej podaży witamin i składników mineralnych. W wypadku ich niedoboru mogą pojawić się różnorodne problemy ze zdrowiem. Organizm potrzebuje zwiększonych ilości tych substancji, ażeby zrekompensować także szkodliwy wpływ czynników środowiskowych (na przykład. smogu), nagromadzonych w ciągu ostatnich kilku dekad. Z tego względu bardzo ważne jest wspieranie prawidłowych procedur naszego organizmu innowacyjnym, wysokiej jakości preparatem witaminowo-mineralnym. Jest to szczególnie istotne w sytuacji naszych pociech. We współczesnych multiwitaminach opracowanych pod kątem specyficznych zapotrzebowania dzieci, jak przykładowo. Lion Kids Multivitamin + Vitamin D, uwzględniono m.in. beta-karoten, witaminy D, E i C, multiwitaminy z grupy B, a również składniki mineralne: wapń, fosfor, jod, żelazo, magnez, miedź, cynk, magnez, potas, selen i chrom.

Witamina D spełnia znaczącą rolę w rozwoju zdrowych kości i zębów – bierze udział we wchłanianiu oraz wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz przyczynia się do utrzymania stałego poziomu wapnia w osoczu krwi.

Author: Waldemar Rzodkiewka