Paraprotex

Intensywne tempo, jakie towarzyszy nam każdego dnia stwarza, że coraz częściej odżywiamy się niesystematycznie, nie przestrzegamy zasad zdrowego odżywiania. Mało kto zastanawia się nad tym, jakie będą rezultaty takiego rodzaju życia. Przewód pokarmowy to wszakże nie tylko miejsce trawienia i asymilowania niezbędnych substancji odżywczych. To również największa i najbardziej rozbudowana część naszego układu immunologicznego, która stale kontaktuje się z dużą ilością różnorakich szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych. Zaburzenie równowagi na tym poziomie ma możliwość prowadzić do rozwoju kilku dolegliwości…

ParaProteX to zestaw cennych składników roślinnych wykazujących korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu. Przywracając harmonię na poziomie jelit, stwarzają komórkom układu immunologicznego odpowiednie uwarunkowania do pracy i oczyszczania. Mogą także okazać się niezwykle cenne podczas procesów oczyszczających organizm.

Czosnek od tysiącleci popularny jest jako środek wzmacniający siły obronne organizmu i wspierający procesy trawienia. Wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, jak i spełnia bardzo istotną rolę m.in. w należytym funkcjonowaniu wątroby, układu oddechowego.

Skład preparaty paraprotex:

Ekstrakt z kory Pau D’Arco stanowi naturalną obronę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi. Koryguje ogólne samopoczucie, umacnia funkcje nerek, wspomaga mikrokrążenie.

Ekstrakt z nasion grejpfruta zapewnia harmonię mikrobiologiczną i antyoksydacyjną w tkankach , a ponadto umacnia procesy regeneracji organizmu.

Żywica z balsamowca mirra, poprzez obecności potrzebnych substancji odżywczych (zwłaszcza cynku, krzemu, potasu), wspomaga proces detoksykacji organizmu z preparatów ubocznych.

Ekstrakt z berberysu normalnego – wykazuje korzystny wpływ na prawidłowe działanie układu pokarmowego, wspomaga wydzielanie soków trawiennych, poprawia apetyt.

Olej z goździkowca korzennego – w medycynie ludowej od wieków jest stosowany jako skuteczny środek wiatropędny.

Ostatnim składnikiem roślinnym w preparacie paraprotex jest olej z orzecha włoskiego to jeden z bardziej cenionych olejów roślinnych ze względu na bogate źródło witamin rozpuszczalnych w tłuszczach , a oprócz tego nienasyconych kwasów tłuszczowych, na przykład. kwasu ?-linolenowego. Wspomaga prawidłową pracę pęcherza moczowego, funkcje wydalnicze nerek. Przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu cholesterolu, trójglicerydów we krwi.

Author: Waldemar Rzodkiewka