Senior Formula

Wraz z upływem lat zmienia się także zapotrzebowanie organizmu na witaminy. Zachodzące zmiany fizjologiczne oraz dodatkowo niezbilansowana dieta to częste kłopoty ludzi starszych. Spowolnieniu ulega ich metabolizm, a przyswajanie składników odżywczych staje się mniej efektywne. Dlatego również w takim wieku suplementacja witamin , a oprócz tego składników mineralnych może okazać się wysoce wskazana.

Po upływie 50 r.ż. stymulatory zwiększające zapotrzebowanie organizmu na witaminy oraz składniki mineralne rozpoczynają się mnożyć. Dzieje się tak głównie ze względu na ważne fizjologiczne zmiany, pojawiające się wraz z upływem lat. Przemiana materii staje się wolniejsza, a absorbowanie składników odżywczych jest mniej skuteczne.

Zmienia się również rytm życia. Produkt Senior Formula jest zalecany głównie osobom, których dieta nie jest w pełni prawidłowo zbilansowana, jak także tym, którzy mają zwiększoną czynność fizyczną. Palenie papierosów, picie kawy w dużych ilościach, stres, wzmożony wysiłek umysłowo-fizyczny, jak również różne niekorzystne zmiany środowiskowe zwykle prowadzą do zwiększenia potrzeb na witaminy i składniki mineralne. Produkt Senior Formula użyty jest szczególnie dla osób powyżej 50. roku życia. Składniki aktywne wpływają na utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia organizmu oraz dodatkowo właściwego przebiegu procesów fizjologicznych. Oprócz witamin i składników mineralnych, suplement zawiera również inne korzystnie działające składniki roślinne, jak na przykład. liść miłorzębu japońskiego. Miłorząb japoński to gatunek drzewa istniejącego na Ziemi już od 200 milionów lat, a zatem można je uznać za ,wiecznie żywą skamieniałość”.

Suplement dla seniora – Senior Formula!
Badania naukowe potwierdzają szerokie spektrum właściwości miłorzębu japońskiego, m.in. czynność antyoksydacyjne. Dzięki zawartości flawonoidów stymuluje także prawidłowe czynność układu krążenia i przepływ krwi, zwiększając natlenienie i odżywienie komórek, co zapewnia większą sprawność fizyczno-umysłową. Inne składniki produktu to luteina oraz ekstrakt z winorośli, posiadające właściwości antyoksydacyjne. Z tego względu uczestniczą w hamowaniu szkodliwych procesów utleniania, zachodzących w organizmie.

 

Author: Grzegorz Zalewski