Smokerade

Smokerade to niezwykły produkt o działaniu antyoksydacyjnym, który umacnia organizm w walce z procesami utleniania, wywoływanymi paleniem papierosów. Dzięki korzystnemu działaniu złożonych składników, preparat zalecany jest nie tylko palaczom aktywnym i biernym, ale również w okresie rzucania nałogu palenia. Ze względu na nadzwyczajne właściwości antyoksydacyjne, produkt ten mogą z powodzeniem przyjmować także persony niepalące.

Jeżeli już palisz papierosy, na 100% wiesz, że najlepszą drogą do zachowania zdrowia jest rzucenie tego nałogu. Niemniej jednak czy faktycznie jesteś świadomy negatywnych rezultatów palenia, a również niebezpieczeństw, na jakie jesteś narażony, przebywając wśród osób palących?

Odpowiednie suplementy dla palaczy – to Smokerade zawierający wszystkie wymagane składniki!

Smokerade to unikalny, wieloskładnikowy produkt antyoksydacyjny, dzięki któremu procesy utleniania, powstające w wyniku palenia, ulegają zmniejszeniu, co przyczynia się do wzmocnienia ochrony naszych komórek , a dodatkowo tkanek. Dotychczas wykryto ok. 4000 różnorodnych substancji w dymie papierosowym. Najbardziej niebezpieczne stymulatory powiązane z paleniem to wspomniane już poprzednio wolne rodniki, niszczące komórki oraz ponad 40 naukowo potwierdzonych substancji rakotwórczych, do których należą m.in. niektóre policykliczne związki aromatyczne (np. benzopiren), aminy aromatyczne, nitrozaminy, butadieny, a także polon. W czasie palenia, oprócz wyżej wspomnianych substancji, do organizmu trafiają również bardzo duże ilości tlenku węgla. Wykazuje on znacznie większe powinowactwo do hemoglobiny niż tlen, jest więc toksyczny wręcz w małym stężeniu! Składniki aktywne produktu – multiwitaminy C i E, koenzym Q10, cynk , a dodatkowo selen – są skutecznymi antyoksydantami.

Oczyszczanie płuc – preparatem Smokerade

Występujący w produkcie owoc Cayenne (znany z właściwości pobudzających metabolizm) może być pomocny w kuracjach oczyszczających. Obecny w owocach granatu kwas elagowy oraz dodatkowo zawarta w produkcie zielona herbata, o wysokiej zawartości polifenoli, działając synergicznie zwalczają substancje uszkadzające naczynia krwionośne, płuca, serce, żołądek, pęcherz moczowy , a oprócz tego hemoglobinę.

Author: Waldemar Rzodkiewka