Środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym

Uniwersalny środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym – 946 ml

Środowisko, nasz organizm, a także nasz dom wymagają ciągłego oczyszczania i odświeżania. O ile już zdążyłeś zagwarantować sobie najbardziej skuteczne uwarunkowania dla zdrowia Twojego organizmu z poradą składników czynnych suplementów diety Calivita international(R), dzisiaj masz możliwość przemienić swój mieszkanie nie do poznania dzięki naszym nowym, przyjaznym środowisku środkom czystości.

CaliClean Natural All Purpose Cleaner Lemon (946 ml) – uniwersalny środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym przeznaczony do stosowania na różnych powierzchniach. Usuwa tłuszcz, zabrudzenia, odciski palców i inne zanieczyszczenia. Do użycia m.in.: w kuchni, łazience, do czyszczenia np. mebli, blatów i podłóg. Nie ściera powierzchni.

 

Dlaczego suplementy CaliClean są lepsze i przyjazne środowisku?

  • były stworzone z substancji w 100% biodegradowalnych;
  • zawierają substancje powierzchniowo-czynne pochodzenia roślinnego;
  • nie zawierają fosforanów i dioksyn;
  • nie są wytwarzane z surowców petrochemicznych;
  • nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego;
  • nie zostały testowane na zwierzętach;
  • opakowanie jest zrealizowane z materiałów podlegających recyklingowi;
  • zastosowane w produktach naturalne substancje zapachowe są kompatybilne ze standardami IFRA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Substancji Zapachowych);
  • składniki produktu zostały zatwierdzone poprzez US EPA – Agencję Ochrony Środowiska w USA.

Składniki: Aqua, niejonowe środki powierzchniowo czynne (Glucopon(R) 425 N – Decyl glucoside) – 5% lub więcej ale mniej niż 15%, Corn Alcohol, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Hydroxide, kompozycja zapachowa (Limonene) – IFRA Lemon fragrance, barwnik (CI 19140 – Yellow colorant).

Sposób użycia: Spryskać zabrudzoną powierzchnię i wytrzeć papierowym ręcznikiem lub ścierką. Powtórzyć czynność na silnie zabrudzonych powierzchniach. O ile nie jesteś pewny odnośnie materiału czyszczonej powierzchni przed użyciem środka wypróbuj go na niedużo widocznej powierzchni. Nie używaj środków na drewniane i lakierowane powierzchnie.

Przed czyszczeniem wyłącz z sieci urządzenia elektryczne.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Przed użyciem suplementu, przeczytaj ze starannosią etykietę.

Mimo że produkty są przyjazne środowisku to jednak w wypadku bezpośredniego kontaktu z oczami czy jamą ustną mogą spowodować podrażnienia.

Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia oczu.

Pierwsza wsparcie: Podrażnienie oczu: zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast wielką ilością wody (płucz oczy wodą przez 15 minut) i zasięgnąć porady lekarza.

Połknięcie: W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów (wypić szklankę wody): niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i zademonstrować opakowanie lub etykietę.

W sytuacji awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – jeżeli już to możliwe, pokaż etykietę.

Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie w fajnie wentylowanych pomieszczeniach.

Author: Waldemar Rzodkiewka