Sublingual Co q10

Zapewnij swoim komórkom konieczne źródło energii, tak byś mógł cieszyć się pełnią sił i witalnością! Koenzym Q10 jest aktualnie tą substancją, która jest wymagana do dostarczenia komórkom energii. O ile komórki będą miały odpowiednią ilość koenzymu Q10, wówczas poczujesz przypływ energii w zypełnym organizmie.

Dostarczanie energii naszym komórkom – a zatem i całemu organizmowi – jest możliwe dzięki aktywnemu składnikowi – koenzymowi Q10, zwanego również ubichinonem. Substancja ta jest obecna w każdej naszej komórce, pomaga składnikom odżywczym wyedytować się w nośnik energii – ATP (adenozynotrifosforan). Jeżeli komórka potrzebuje energii, w pierwszej kolejności otrzymuje ją w wyniku rozkładu ATP. Koenzym Q10 jest produkowany przez moją firmęz organizm, jednakże warto mieć na uwadze, że endogenna produkcja koenzymu Q10 zmniejsza się wraz z upływem lat (począwszy od 30-35 r.ż.).

Preparat zawiera koenzym Q10 w postaci tabletek ,podjęzykowych”. Forma tabletki, którą można umieścić pod językiem, powoduje, że składniki aktywne wchłaniają się szybciej i skuteczniej do organizmu, gdyż trafiają do krwioobiegu bezpośrednio za poradą naczyń krwionośnych, znajdujących się w jamie ustnej.
Tabletki posiadają zdrowy, cytrynowy smak , a oprócz tego aromat. W każdej z nich znajduje się aż 30 mg koenzymu Q10.

Suplementacja koenzymem Q10 polecana jest przede wszystkim osobom: powyżej 30. roku życia, dbającym o wartościowe serce, narażonym na zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy, prowadzącym stresujący styl życia, chcącym zachować młodość, stosującym niewłaściwie zbilansowaną dietę.
Stosowanie preparatu jest zalecane w każdym przypadku, gdy sposobności trawienne lub absorpcyjne przewodu pokarmowego są znacznie utrudnione.

Author: Waldemar Rzodkiewka